En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar

Yaz aylarının gelmesiyle yorucu geçen günleri geride bırakıp tatil planları yapılmaya başlandı. Tatil için tasarruf yapamayan kişilerin imdadına bankalar koşuyor. Bankaların yaz aylarına özel başlattığı tatil kredisi ile tatilcilerin yüzünü güldürüyor. Tatilcilerin dilediği kadar tatil yapmasına imkan sunan bankalar geri ödemesini 36 aya kadar çıkartıyor. Peki sizin için en hesaplı tatil kredisi veren bankalar hangileridir sorusunun yanıtını aşağıda yazacağımız makalede okuyabilirsiniz:

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Bankalar bireysel ihtiyaç kredisi vermektedir. Almış olduğunuz bu ihtiyaç kredisini ister tatil yaparak kullanın isterseniz de başka bir ihtiyacınız içinde kullanabilirsiniz. Aşağıda sizin için en uygun tatil kredisi veren bankaları listeledik. İşte bu bankalar:

  • ICBC Turkey,
  • Ziraat Bankası,
  • Halkbankası,
  • Vakıfbank
  • ING Bankası,
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası

Vakıfbank Tatil Kredisi

Vakıfbank ile Jollytur arasında imzalanan protokol sonrasında tatil harcamalarını Jollytur aracılığıyla yapmak isteyenlerin kredi alabilmeleri mümkün hale getirilmiştir. Alacağınız bu kredi 3.000 TL ile sınırlı olmakla beraber 36 ay vadeli ve %2,35 faiz ödemelidir.

Not: 3 bin TLye kadar olan ihtiyaç kredileri Jollytur acenteleri aracılığıyla gelir belgesine gerek kalmadan kredi tahsisi gerçekleştirilir. Eğer bana 3.000 TL den fazla ihtiyaç kredisi lazım diyorsanız o zaman herhangi bir Vakıfbank şubesine gidip gelir belgenizi ibraz etmeniz gerekir.

Halkbank Tatil Kredisi

Halkbank’ın tüketicilere sunmuş olduğu en uygun tatil kredisi %2,32 faiz oranıyla tatil kredisi tahsis edip aynı zamanda 36 aya kadar da almış olduğunuz krediyi tüketicilere mümkün kılar. Hangi kredi ile ilgileniyorsanız bunun için size en yakın Halkbank şubesine giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

Ziraat Bankasının tüketicilere sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi %2,35 faiz oranına sahiptir. Alacağınız ihtiyaç kredisini tatil harcamalarınızdada kullanabilirsiniz. Krediyi alabilmeniz için Nüfus cüzdanı ve gelir belgenizi alıp size yakın herhangi bir Ziraat Bankası Şubesine gidip başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Tatil Kredisi

Garanti Bankasının tüketicilere sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi %2,57 faiz oranına sahiptir. Bu ihtiyaç kredisinden faydalanabilmeniz için size yakın Garanti Bankasına gidip başvurunuzu yapmanızdır. Garanti bankasının sunmuş olduğu bu kampanya faiz oranları, kampanya bitiminden sonra değişiklik gösterebilir.

ING Bank Tatil Kredisi

Tüketicinin kredi notuna bağlı olarak tatil ihtiyaç kredisi vermektedir. Krediyi alabilmeniz için ING bankasının şubelerinden veyahut internet bankacılığından başvurularınızı yapabilirsiniz.

Önemli not: Kredi notu en yüksek olan tüketiciler %2,29 faiz oranına sahipken kredi notu daha düşük olanların ödeyeceği faiz oranı yüksek olabilir. Kredi alırken göz önünde mutlaka bulundurmalısınız.

İş Bankası Tatil Kredisi

İş Bankası tüketicilere özel Mayıs ayı özelindeki ihtiyaç kredisi %2,60 faiz oranıyla kredi çekilebilir. Kampanya dönemi dışında kullanılmak istenen kredilerin yüksek faizli olabilir. Krediyi alabilmeniz için nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve ikametgahını alıp size yakın İşbankası Şubesine gidip başvurunuzu yapabilirsiniz.

ICBC Turkey Tatil Kredisi

ICBC Turkey’den %2,55 faiz oranı ile ihtiyaç yani tatil kredinizi alabilirsiniz. Bu krediyi tahsis edebilmek için Nüfuz cüzdanınızı, gelir belgenizi ve ikametgahınızı alıp size en yakın şubeye gidip başvurunuzu yapmanızdır.