Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

89

Kredi kartı başvurusu normalde hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Fakat bazen aksilikler veyahut sistemsel sorunlardan dolayı bu süre bazen uzar. Denizbank size, yapmış olduğunuz kredi kartının sonucunu henüz bildirmediyse yapmanız gerekenleri aşağıda yazmış olduğumuz makalemizde okuyabilirsiniz.

Denizbank

Denizbank Çağrı Merkezini Arayıp Başvuru Sonucunu Öğrenme

merkezini arayıp herhangi bir tuşa basmadan ortalama 1 – 2 dakika bekleyiniz. Size tanınan bu zaman sonunda sistem sizi otomatik olarak tuşlama menüsüne yönlendirecektir. Yapmanız gerekenleri aşağıda sırasıyla uygulayınız.

  • 4’ü tuşlayarak şifre ve başvuru işlemlerine geçiniz.
  • Ardından 2’yi tuşlayarak Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme kısmına gidiniz.
  • Tekrar 2’yi tuşlayarak başvuru sonucu öğrenme menüsüne geliniz.
  • İsterseniz 1’i tuşlayıp cep numaranızı girip öğrenebilirsiniz.
  • İsterseniz de 2’yi tuşlayıp TC kimlik numaranızı girip öğrenebilirsiniz.

Denizbank Sesli Yanıt Sistemini Kullanarak Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme İşlemiDenizbank Sesli Yanıt Sistemini Kullanarak Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme İşlemi

iniz. Yapmanız gereken şey, Denizbankın çağrı merkezini arayınız. (Denizbank Çağrı Merkezi Numarası > 0850 222 0 800 ). Numarayı tuşladıktan sonra yapmak istediğiniz işlemi anlaşılır ve net şekilde sesli söylemeniz gerek. Yani; “Kredi Kartı Başvuru Sonucu” gibi anlaşılır bir dille söylerseniz sistem sizi direkt “Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Menüsüne” gönderir. Ardından, kredi kart başvuru sorgulaması yapabilmeniz için sistem sizden TC Kimlik numaranızı veyahut cep telefonu numaranızı tuşlamanızı isteyecek. Bu işlemi sorunsuz yaptığınız zaman kredi kartı başvurunuzun sonucunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurum Olumlu Sonuçlandı Ne Yapmalıyım?

Sesli yanıt sistemi veyahut tuşlama yöntemlerinden birisini kullandınız ve başvurunuzun olumlu sonuçlandı

Kredi Kartı Başvurum Olumlu Sonuçlandı Ne Yapmalıyım?

10 gün içerisinde göndermesini beklemek. Bu süre içerisinde kartınız hala gelmemiş ise müşteri hizmetlerini arayıp bu konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurum Olumsuz Sonuçlandı Ne Yapmalıyım?

Kredi kartı başvuruları genelde “kredi notu” yetersizliğinden dolayı kabul edilmemektedir. Diğer bir sebep

Kredi Kartı Başvurum Olumsuz Sonuçlandı Ne Yapmalıyım?

8221; uyumsuz olmasıdır. Siz yinede başvurunuzun reddedilme sebebini tam öğrenmek için mutlaka müşteri temsilcisiyle iletişime geçmenizdir. Kredi notları ile ilgili makalemizi okumanızı tavsiye ederiz: >> https://parataciri.com/kredi-notum-kac-olmali/