Banka Şubesine Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar 2019

Banka Şubesine Gitmeden Oturduğunuz Yerden Kredi Çekmek

Öncelikle banka şubesine gitmeden kredi çekmek istiyorsanız hangi bankadan kredi çekecekseniz o bankanın müşterisi ve internet üzerinden de internet bankacılığı hesabınızın olması gereklidir. Eğerki bankada hesabınız yoksa yinede başvuru yapabilirsiniz çünkü kredi başvurusu yaptığınız takdirde anında bir vadesiz banka hesabı da açılmaktadır. Bu gibi durumlarda müşterileri mağdur etmemek adına banka sizin için bir hesap açıp ve açmış olduğu hesabada talep ettiğiniz kredi parasını yatırmaktadır.

Online kredisi çekecekseniz bilmeniz gereken başka bir konu ise, yüklü miktarda online kredi başvurusu yapacaksanız online olarak değil de size en yakın banka şubesine gidip istemiş olduğunuz kredi miktarını banka ile görüşmeniz daha mantıklı olacaktır.

Hangi Bankalar Şubeye Gitmeden Online Kredi Veriyor

Online krediler hakkında sizleri biraz bilgilendirdikten sonra aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz listeye bakarak, en kıza sürede ve şubeye gitmeden online kredi imkanı sağlayan bankaların isimleri:

1) Akbank Şubesine Gitmeden 5 Dakikada Kredi Başvurusu

Kredi başvurusunda bulunan tüketiciler, 20.000 TL’ye kadar imzasız ve belge ibrazı göstermeden 36 aylık vadelerle bu krediyi çekebilirler. Bu krediyi 3 farklı yöntem ile çekebilirsiniz.

 1. Akbank mobil bankacılığını kullanarak,
 2. Akbank internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden Akbank’ın resmi websitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda Akbank’ın müşteri hizmetlerini arayıp 444 25 25 gerekli yardımları alabilirsiniz.

2) Garanti Bankası Şubesine Gitmeden Birkaç Dakikada Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın %1,29 oranla kredi teklifleri sunuyor. Fakat kredi miktarınız artarsa bu oran düşer. Garanti Bankası online kredi başvurusu yapmanız için aşağıdaki yöntemleri okuyabilirsiniz. Bu yöntemler sırasıyla şöyle;

 1. Garanti Bankası mobil bankacılığını kullanarak,
 2. Garanti Bankası internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden Garanti Bankası’nın resmi web sitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda Garanti Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayıp 444 0 333 gerekli yardımları alabilirsiniz.

3) Yapı Kredi Bankası Şubesine Gitmeden 5 Dakikada Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası %1,27 oranla tüketicilere kredi imkanı sağlıyor. Şubeye gitmeden 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Çekeceğiniz miktar 10.000 TL üzeri ise faiz oranı düşer. Bu krediden faydalanabilmeniz için aşağıdaki yöntemleri gözden geçirebilirsiniz.

 1. Yapı Kredi Bankası mobil bankacılığını kullanarak,
 2. Yapı Kredi Bankası internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden Yapı Kredi Bankası’nın resmi web sitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda Yapı Kredi Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayıp 444 0 444 gerekli yardımları alabilirsiniz.

4) QNB Finans Bankası İle Rahat Ol Kredisi Almak İçin Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

QNB Finansbank %1,26 dan başlayan faiz oranıyla 36 ay vadeli olup herhangi bir belge ibraz etmeden 30.000 TL’ye kadar kredi çekme imkanı sağlıyor. QNB Finansbank ile Rahat Ol Kredisini almak için aşağıdaki yöntemleri okuyunuz:

 1. QNB Finans Bankası mobil bankacılığını kullanarak,
 2. QNB Finans Bankası internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden QNB Finans Bankası’nın resmi web sitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda QNB Finans Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayıp 0850 222 0 900 gerekli yardımları alabilirsiniz.

5) İş Bankası Şubesine Gitmeden Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası %2,60 dan başlayan faiz oranları ile 25.000 TL’den başlayıp 48 aya varan vadelerle “Anında Kredi Kampanyası” siz tüketicilere sunuyor. Bu krediyi alabilmeniz için aşağıdaki adımları incelemeniz yeterlidir.

 1. İş Bankası mobil bankacılığını kullanarak,
 2. İş Bankası internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden Türkiye İş Bankası’nın resmi web sitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda Türkiye İş Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayıp 00 90 850 724 0724 gerekli yardımları alabilirsiniz.

6) Ziraat Bankası Şubesine Gitmeden Anında Kredi Başvurusu

Ziraat Bankasında anında kredi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler Ziraat Bankasının resmi web sayfası üzerinde gerekli formları doldurup veyahut aşağıdaki yöntemleri kullanarak başvuruda bulunabilirler.

 1. Ziraat Bankası mobil bankacılığını kullanarak,
 2. Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden Ziraat Bankası’nın resmi web sitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayıp 444 00 00 – 0850 220 00 00 gerekli yardımları alabilirsiniz.

7) Vakıf Bankası Şubesine Gitmeden Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ın tüketicilere sunmuş olduğu “İnternet Hızında Kredi” %2,39 faiz oranlarıyla başlayarak 36 aya kadar vade imkanlarıyla şubeye gitmeden Vakıfbank hesabınızla alabilirsiniz. Veyahut aşağıdaki yöntemleri kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz:

 1. Vakıfbank mobil bankacılığını kullanarak,
 2. Vakıfbank internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden Vakıfbankın resmi web sitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda Vakıfbankın müşteri hizmetlerini arayıp 0850 222 0 724 gerekli yardımları alabilirsiniz.

7) ING Bankası Şubesine Gitmeden Anında Kredi Başvurusu

ING Bankası’nın % 2,09’dan başlayan faiz oranıyla 36 aya kadar tüketicilere vade imkanı sunar. ING bankasının tüketicilere sunmuş olduğu ( e kredi )yi çekebilmeniz için aşağıdaki yolları kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. İsterseniz de direkt ING Bankasının sitesine gidip oradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 1. ING Bankası mobil bankacılığını kullanarak,
 2. ING Bankası internet bankacılığını kullanarak, veya
 3. İnternet üzerinden ING Bankasının resmi web sitesine gidip orada gerekli formları doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.
 4. Takıldığınız herhangi bir konuda ING Bankasının müşteri hizmetlerini arayıp Müşteri Hizmetleri gerekli yardımları alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir